Kaçak iddaa siteleri para yatırma yöntemleri geniş bir finansal konu olmakla beraber. Gerçekten çok kolay ve dakikalar içerisinde hesabınıza para yatırarak iddaa oynayabilirsiniz. Kaçak iddaa sitelerinin çok tercih edilme nedenlerinden biri ise birçok farklı yöntemle bunların arasında BTC Bitcoin dahil olmak üzere para yatırabilirsiniz. Bilinenin aksine kaçak iddaa siteleri eğer avrupa merkezli ve lisanslı siteler ise güvenilir sitelerdir. Bunu para yatırma işlemlerini gerçekleştirirken kullandığınız yöntemlerin Türkiye Merkez Bankası tarafından denetlendiğini gördüğünüzde anlayabilirsiniz.

Kaçak İddaa Para Yatırma Yöntemleri

Kaçak iddaa siteleri yatırma yöntemleri çok çeşitlidir. Kesinlikle size uyan bir para yatırma yöntemi bulabileceksiniz. Yatırım yapacağınız yöntemi seçmek için para yatırma menüsüne geldiğinizde aşağıdaki yöntemleri görebileceksiniz. Yatırma işlemleri kaçak iddaa para çekme yöntemleri ile ortaklık gösterebildiği gibi farklı yeni yöntemlerle de para yatırabilirsiniz. Para yatırma işlemlerinizi aşağıdaki yöntemlerle yapabileceğiniz gibi canlı yardıma bağlanarak 7/24 güncel para yatırma yöntemlerini ve hesap numaralarını bahsine müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Cepbank ile Kaçak İddaa Para Yatırma

Cepbank ile para yatırmak isterseniz minimum 20 TL yatırmak şartıyla istediğiniz şekilde para yatırabilirsiniz. Her bankada olmamakla birlikte cepbank QR kod kullanabilirsiniz.

Papara ile para yatırma

Papara aracılığı ile para yatırma işlemlerinizi minimum 100 TL yatırabilirsiniz. Para yatırma yöntemleri arasında en hızlısı papara ile iddaa sitelerine para yatırma yöntemidir.

Otopapara

Otopapara papara para yatırma ve çekme yönteminin otomatikleştirilmiş ve hesap onaylarının bir kere alınıp işlemlerinizi daha hızlı yapmanızı sağlayan bir servistir. Bu servisle 50 TL ve üzeri para yatırımı gerçekleştirebilirsiniz. 

BTC

BTC-ile-iddaa

BTC ile minimum 50 TL karşılığı bitcoin ile başlayarak üst limiti olmaksızın takip edilmeden ödeme yatırma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Banka Havalesi ile İddaa Sitelerine Para Yatırma

İş Bankası, Garanti ve Finansbank ile Minimum 1000 TL olmak şartıyla işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Akbank ve Denizbank aracılığı ile 500 TL ve diğer tüm bankalarda 400 TL ve üzeri EFT ile para yatırabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra yapıkredi ile 500 TL ve üzeri para yatırabilirsiniz. Ödeme yöntemleri genel itibariyle anlık limitleri değişebilir.